De verkoop van La Grandeur in ’s-Gravenzande is gestart!
Op een unieke locatie in de nieuwe, groene en waterrijke woonwijk Waelpolder verrijst een slanke en stijlvolle woontoren van maar liefst 50 meter hoog! Een echte blikvanger in het Westland waar dergelijke hoogbouw zeldzaam is.
Het gebouw komt te staan in de ecologische zone van Waelpolder en wordt hét herkenningspunt in de wijde omgeving. Door de ranke verschijning, het groen in de gevel en slechts drie, twee of zelfs één appartement per verdieping ontstaat een exclusieve en alzijdige woonbeleving met een spectaculair uitzicht over het Westland.
De woontoren telt 36 luxe koopappartementen verdeeld over 16 bouwlagen. Een bijzondere kans voor wie op zoek is naar comfortabel, duurzaam en onderscheidend wonen op niveau.
We zijn trots op dit ontwerp, dat in nauwe samenwerking tot stand is gekomen met De Langen & van den Berg, constructeur Goudstikker de Vries en landschapsarchitect Bureau Weijde.







